Sunday, January 03, 2016

این ستاره سکسی در جستجوی سال 2015 ویکی پدیای فارسی در صدر قرار دارداین ستاره سکسی « الکسیس تگزاس » در جستجوی سال 2015 ویکی پدیای فارسی در صدر قرار دارد .

این ستاره پورنو در دانشنامه اینترنتی ویکی پدیا در سال 2015  به زبان فارسی بشدت مورد توجه امت همیشه در صحنه ایران قرار گرفته است . 
معلوم نیست چرا در جمهوری مقدس اسلامی اینهمه از خرد و پیر و جوان به این ستاره سکسی و بازیگر فیلم های پورنو گرافی علاقه پیدا کرده اند .
صفحات این بازیگر در شبکه های مجازی پر از کامنت ها به زبان شیرین فارسی است و آن هم کامنت های 18 سال به بالا که این وبلاگ از درج آنها محظور میباشد .

نام این بازیگر جذاب در جایگاه سوم در زیر مجموعه های تحقیقاتی ویکی پدیا  آمده است .
البته برای بنده یعنی « خرافه » غیر منتظره نبود که امت همیشه در صحنه و مسلمان ایران اینهمه کشته و مرده این بازیگر پورنوگرافی و استریپر آمریکایی شده اند .

این پیروزی خجسته باد .


در ویکی پدیای فارسی آمده است :
الکسیس تگزاس (به انگلیسی: Alexis Texas) بازیگر پورنوگرافی و استریپر آمریکایی است. او حرفه خود در فیلم‌های پورنو را از سال ۲۰۰۶، در سن ۲۱ سالگی آغاز کرد.

الکسیس تگزاس در پایگاه نظامی آمریکا در کشور پاناما به دنیا آمد. اما در سن آنتونیو ایالت تگزاس بزرگ شد. او دارای تباری آلمانی، نروژی و پورتوریکویی است.


نخستین پیشه وی کار در آسایشگاه بود. اولین صحنه‌ای که درآن ظاهر شد، با جک ونیس در فیلمی با عنوان تور کالج آماتورها در تگزاس ساخته شرکت فیلم سازی شینز ورلد بود و پس از آن در فیلم‌های بسیاری از بنگ بروز (Bang Bros) در فلوریدا ظاهر شد. او سپس به لس آنجلس نقل مکان کرد و در مارس ۲۰۰۷ شروع به بازی در چند صحنه برای آژانس مدلینگ ال‌ای دایرکت کرد. در فوریه ۲۰۰۸ فیلم کشف الکسیس تگزاس (به انگلیسی: Discovering Alexis Texas) به کارگردانی هنرپیشه فیلم‌های بزرگسالان بلادونا منتشر شد. در فوریه ۲۰۰۸ در فیلمی با عنوان کشف الکسیس تگزاس به کارگردانی هنرپیشه فیلم‌های پورنو بلادونا بازی کرد. درسال ۲۰۰۹ او اقدام به تاسیس شرکت فیلم سازی خودش به نام (الکسیس تگزاس اینترتینمنت) نمود که زیرمجموعه شرکت (استارلت اینترتینمنت گروپ) است. در خلال همین احوال، او تارنمای شخصی خود را راه اندازی کرد. و هم اکنون هم زمان در فیلم‌های ساخته استودیوهای فیلم سازی ریالیتی کینگ، مافیا، بنگ بروس، برزرز، ویکد پیکچرز و الگانت آنجلز حضور می یابد. در اوریل ۲۰۰۹ او چهره روی جلد مجله جنسیس بود. و در ژوئن ۲۰۰۹ بر جلد یادنامه سی و پنجمین سالگرد مجله هاستلر قرارگرفت. اندام او مورد عمل جراحی قرار نگرفته و کاملاً طبیعی است. در سال ۲۰۱۰ او توسط مجله ماکسیم به عنوان یکی از ۱۲ ستاره زن برتر در پورن انتخاب شد.[۱] در سال ۲۰۱۳ او یکی از ۱۶ بازیگر فیلم مستند دبورا اندرسون به نام تحریک (Aroused) بود.