Thursday, November 20, 2014

حکومت نظامی در قم برای برگزاری کنگره جهانی آخوندهاداعش ایران برای با مقابله با رقیب تازه اش در منطقه و پوشاندن جنایاتش در سوریه و عراق و دیگر نقاط بحران خیز و همچنین در همین ایران  ،  کنگره خطر جریان های تکفیری را به ریاست آیت الله شکر موسوم به  ناصر مکارم شیرازی و جعفر سبحانی همان دشمن دیرینه آیین و فرهنگ ایرانی در هفته آینده بر گزار میکند .
دبیر خانه این کنگره دعوت نامه های زیادی برای اندیشمندان مفتخوار و حقوق و مواجب بگیران جاسوس جمهوری اسلامی در اقصا نقاط جهان  فرستاده است تا برون رفت از فتنه تکفیر  (  «طالبان»٬ «سلفی‌ها»٬ «القاعده»٬ «داعش» و «بوکو‌حرام»  ) را در جهان اسلام با استناد به احادیث و روایات و کتابهای مجلسی    مورد بررسی قرار دهند و همچینن شناساندن توطئه های جهان غرب و خطر صهیونیست های غاصب .


دیگربان: پلیس استان قم خواستار اعلام تعطیلی دو روزه در قم هم‌زمان با برگزاری کنگره بین‌المللی «خطر جریان‌های تکفیری» در این شهر شد.
کاظم مجتبایی٬ فرمانده انتظامی استان قم با اعلام این درخواست از حضور چهار هزار پلیس برای تامین امنیت این کنگره در روز‌های دوم و سوم آذر در این شهر خبر داده است.
مجتبایی گفته در تامین امنیت شهر و کنگره مذکور سایر نهاد‌های اطلاعاتی و امنیتی با پلیس همکاری خواهند داشت.
این فرمانده پلیس همچنین از استقرار پلیس یک روز پیش از آغاز کنگره در برخی نقاط قم خبر داده و گفته مبادی ورودی این شهر نیز کنترل خواهد شد.

کنگره «خطر جریان های تکفیری» به ریاست ناصر مکارم شیرازی و جعفر سبحانی هفته آینده در قم برگزار خواهد شد.
دبیرخانه این کنگره از سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده و دعوت‌نامه‌های زیادی برای گروهی از اندیشمندان و مقام‌های جهان اسلام به منظور شرکت در این کنگره ارسال شده است.
«مقابله با فتنۀ تکفیر در جهان اسلام» و «تلاش برای شناساندن توطئه ها و نیرنگ های جهان غرب» از مهمترین اهداف برگزاری این کنگره اعلام شده است .