Tuesday, March 10, 2015

کشف داروی ضد پیری  یک خبر باور نکردنی از دنیای علم ، با کشف جدید دانشمندان در دانشگاه هاروارد آمریکا دیگر به جمکران اول و ثانی و ثالث و اماکن مقدس پیامبران و امامان و  15هزار امامزاده و دعانویس و رمال و آخوند و مراجع محترم مفتخوار و خرج کردن پولهای هنگفت نیازی نداریم . 
فقط با تزریق یک مولکول به بدن شما آنهم در عرض یک هفته 16 درصد جوانتر خواهید شد و در یک سال بیش از 50 سال . 
از سوی دیگر بسیاری از بیماری ها با تزریق این دارو از بین می رود . و شما سر و مر و گنده به روزهای دوران جوانی و شور و نشاط باز خواهید گشت . فرق نمی کند شما بیماری قند داشته باشید یا ....
هنوز شنیده نشده که نظر علما در باره این کشف جدید برای کند کردن فرایند پیری که قرار است در سال جاری میلادی روی بشر آزمایش شود چیست اما هر چه هست کاسه و کوزه بسیاری از آنها را بهم می ریزد و دکانش را تخته خواهد کرد .

العربیه نت فارسی : مجموعه ای از دانشمندان در دانشگاه هاروارد آمریکا، ژن های مسئول پیری و جوانی را کشف کرده اند.
این محققان، مولکولی را به بدن موش های آزمایشگاهی تزریق کرده اند که فعالیت ژن های مسئول پیری را به مدت یک هفته متوقف ساخته، ژن های مسئول بازگرداندن جوانی را فعال کرده است.
از سوی دیگر تیم پزشکی دانشگاه واشینگتن که زیر نظر یک دانشمند ژاپنی فعالیت می کند با آزمایش دارویی به نام NMN بر روی موش های آزمایشگاهی متوجه شد، این دارو به طرز چشمگیری فرآیند پیر شدن را در آنها کند می کند.
این محققان متوجه شده اند که پس از تزریق NMN به موش ها عمر آنها به نسبت 16% افزایش یافته که بر اساس مقیاس عمر انسان معادل 10 سال می شود.
این یافته دانشمدان توانسته یک هفته پس از تزریق دارو، بیماری قند را در موش های مورد آزمایش درمان کند.
قرار است داروی جدید در سال جاری میلادی روی بشر آزمایش شود و پیش بینی می شود که نتایج مؤثری برای کند کردن فرایند پیری به ارمغان آورد .