Wednesday, June 17, 2015

حضور زنان تماشاگر در مسابقه والیبال ایران-آمریکا ممنوع شدبالاخره پس از جنگ و جدالهای بی وقفه میان باندهای مرتجع حکومتی ،  ورود تماشاگران زن به سالن های والیبال برای دفاع از عمود خیمه نظام جمهوری اسلامی ممنوع شد .
پیش از این گفته شده بود که فدراسیون با تمهیدات ویژه و تدابیر خاص ولایی ،  به تعداد مشخصی از زنان ایرانی با کارت شناسایی برای ورود به ورزشگاه اجازه داده است .  اما باز هم همین روزنه را بستند و  آنها را ممنوع اعلام کردند .

در حاشیه مراسم تشییع پیکر غواصان جنگ ایران و عراق ، عده ای از بنیادگراها با در دست داشتن پلاکاردهایی نسبت به حضور زنان در ورزشگاه اعتراض کرده بودند و میخواستند در مقابل درب وزارت ورزش و جوانان تجمع کنند ، آنها گفته بودند که نسبت به این بی حرمتی ها به ارزشهای اسلامی خاموش نخواهند نشست .

بسیاری از مراجع خیلی بزرگوار و ائمه جمعه حتی دیدن مسابقات والیبال و کشتی از طریق تلویزیون را هم برای بانوان ممنوع کردند و به مردهایشان توصیه کردند برای جلوگیری از رواج بی بند و باری های غربی در زمان مسابقه در خانه حضور داشته باشند تا مبادا زنانشان بی اجازه و مخفیانه به بازی چشم بدوزند .

تیم ‌ملی والیبال ایران از ساعت ۲۱ روزهای ۲۹ و ۳۱ خرداد ماه (جمعه و یکشنبه) میزبان تیم ‌ملی والیبال آمریکا خواهد .