Monday, June 15, 2015

بمب های بلوند و برهنه در تهران


باربی واقعی

 باربی های بلوند در ایران بمب های خطرناک محسوب میشوند .
باربی در ایران یکی از بمب های خطرناک محسوب میشود . چرا که مروج لایف استایل های غربی در نظام ولایت فقیه میباشند . در شکل و شمایل باربی احساس خاصی به انسان دست میدهد و بقول سایت تریبون مستضعفین عشق و رابطه با جنس مخالف را تبلیغ میکنند و بی حجابی . همان بی حجابی که بقول آیت الله سبحانی هزار بار از رباخواری بدتر است و یا بنا به گفته امام جمعه موقت تهران جنتی اسلام را نابود میکند و باید با چنگ و دندان در مقابلش ایستاد تا عمود خیمه نظام به لرزه در نیاید .

سایت "تریبون مستضعفین": مدتیست که در برخی فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها، انیمیشن‌هایی مربوط به شخصیت‌هایی مثل «باربی» فروخته می‌شود که دارای دوبله فارسی و حتی پروانه نمایش! هستند.

در این انمیشین‌ها که مروّج لایف‌استایل ضد اسلامی هستند؛ برهنگی، رقص، رابطه با جنس مخالف، عشق و … گاهی بعنوان موضوع اصلی کارتون و گاهی بعنوان استایل جنبی قهرمان داستان نشان داده می‌شود.

جالب آنکه حتی برخی تصاویر کارتونی چاپ شده بر روی بسته‌های توزیع این انیمیشن‌ها نیز مضمون برهنگی دارد و در رسانه قابل انتشار نیست.

مشخص نیست کدام نهاد و دستگاه نظارتی به این انیمیشن‌ها یا به عبارت بهتر به این «بمب‌های ۴ هزار تومانی»! پروانه نمایش اعطا کرده و این کارتون‌ها در کدام استودیوها به زبان فارسی دوبله می‌شوند!