Thursday, February 05, 2015

پلیس مالزی : بیش از 50 درصد از روسپیان دستگیر شده ایرانی‌تبار هستند
دلخوش به این مقدار نباشید که فقط مسکن میسازیم، 
آب و برق را مجانی میکنیم، اتوبوس را مجانی میکنیم،
دلخوش به این مقدار نباشید،
روحیات شما را عظمت میدیم، 
شما را به مقام انسانیت میرسانیم ، 

هنوز چند روزی از خبر تجارت سکس دختران ایرانی در کردستان در عراق نگذشته است که دوباره باز در آستانه دهه شکوهمند فجر خبر دیگری از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در رسانه ها درج شده است . 
پلیس مالزی اعلام کرد : 54 تن از روسپیان دستگیر شده ایرانی‌تبار هستند . پیش تر نیز خبر دستگیری روسپیان جاسوس ایرانی در نشریه های ترکیه آمده بوده بود و همچنین در کشور امارات . 
به راستی چرا در جامعه ای که اینهمه آخوند و آیت الله و مراجع تقلید و دعا خوان  ، هزاران امامزاده  .... دارد ، فحشا و فساد به این حد  انفجاری رسیده است که نام ایران و ایرانی را در جهان خدشه دار کرده است .

خبرگزاری ایرانشهر : مقامات پلیس مالزی در گزارش اولیه خود به نمایندگان مطبوعات این کشور در هفته گذشته، اعلام کرده بودند در میان بازداشتیان از محل هتلی در مرکز شهر که به گفته پلیس مرکز تجارت جنسی بوده‌است، یکصد زن دستگیر شده‌اند که بین ۲۵ تا ۴۰ سال سن دارند. از این میان ۲۰ نفر تبعه مالزی و بقیه اتباع برخی کشور‌های آسیایی هستند.

حالا پلیس لیستی دقیقی از ملیت از کارگران جنسی بازداشت شده را منتشر کرده‌است که نشان می‌دهد ۵۴ تن از این زنان ایرانی تبار هستند. هنوز مشخص نیست این افراد به میل خود در این هتل مشغول تن فروشی بوده‌اند تا به اجبار وادار به این کار شده‌اند.
پیشتر شایعاتی از فعالیت برخی باندهای صادرات دختران ایرانی به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس در محافل خبری منتشر شده بود. حتی این شایعات اذعان می‌داشت که برخی مقامات ذی نفوذ جمهوری اسلامی در این امر دست داشته‌اند. اما تا کنون این شایعات تایید نشده‌است.
یکی از هموطنان ایرانی تبار ساکن در مالزی در گفتگو با ایرانشهر گفت: در چند سال اخیر و با سقوط ارزش ریال، بسیاری از جوانان ایرانی که برای تحصیل به مالزی آمده بودند به مشکلات مالی جدی روبرو شده‌اند. احتمال افزایش ضریب کارگران جنسی ایرانی تبار تابعی از فشار مالی بر این بخش از جامعه است.

مالزی کشوری اسلامی است که در آن روسپیگری غیر قانونی تلقی می‌شود .


سرمای زمستان و مردم گیلان و مازندران
روزگاری فردوسی این منطقه را بهشت ایران نامید