Friday, February 27, 2015

داعش یا جمهوری اسلامی کدام یک پرچم خود را بر فراز کاخ سفید به اهتزاز در خواهند آورد .
سران داعش در مصاحبه های خود پیاپی اعلام کردند که میخواهند پرچم سپاه اسلام را بر فراز کاخ سفید به اهتزاز در آورند و امروز علی شیرازی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه به آمریکا هشدار داد جمهوری اسلامی تا پرچم شیعه اثنی عشری را بر فراز کاخ سفید به اهنزاز در نیاورد ساکت نخواهد نشست .
جمهوری اسلامی از آغاز روی کار آمدن و در واقع امر سوار شدن بر گرده مردم ایران این هارت و پورت ها را کرده است و سران آن از آیت الله خمینی گرفته تا بحال همین ترجیع بند مضحک را تکرار کرده اند و جز سرشکستگی ارمغانی برایشان نداشته است . آن هم در زمانی که رهبر جمهوری اسلامی چراغ سبز به استکبار جهانی نشان داده و یواشکی با اوباما در حال نامه نویسی است .

دیگربان : علی شیرازی٬ مسئول نمایندگی ولی‌ فقیه در نیروی «قدس» سپاه به آمریکا و غرب هشدار داد جمهوری اسلامی تا پرچم اسلام را بر فراز کاخ سفید به اهتزاز درنیاورد٬ ساکت نخواهد نشست.
شیرازی افزوده جمهوری اسلامی با تحریم‌ها و تهدید‌ها «خاموش» نخواهد شد و در مقابل «استکبار» خواهد ایستاد.
وی خطاب به «دشمنان اسلام» نیز گفته ایران «تازه» آغاز راه است و بنای «امت اسلامی» و «جبهه مقاومت» این است که انتقام تک تک «شهدا» را از «تروریست‌ها» و «استکبار جهانی» بگیرد.
شیرازی افزوده «سربازان اسلام» ۲۰ روز پس از حمله اسرائیل به کاروان حزب‌الله در سوریه اقدام به منهدم کردن ۹ خودرو و دو کشتی اسرائیلی کردند که در جریان این حملات ۱۷ سرباز کشته شدند.
مسئول نمایندگی ولی‌ فقیه در نیروی «قدس» سپاه تهدید کرده تا امت اسلامی انتقام «شهدای» خود را از اسرائیل نگیرد دست برنمی‌دارد . پرچم الله را بر فراز کاخ سفید به اهتزاز در خواهیم آورد