Sunday, February 01, 2015

روزنامه کیهان: نویسندگان اراجیف باید به بد‌ترین شیوه کشته شوندروزنامه کیهان در مقاله ای تند و تهدید کننده نوشته است که برای برون رفت از بحرانهای مرگباری که جمهوری اسلامی را در بر گرفته است باید دگر اندیشان را بی رحمانه کشت و قتل عام کرد .  
این تهدیدها در زمانی صورت میگیرد که پیام رهبر جمهوری اسلامی در ابعاد وسیع در باره اینکه اسلام دین صلح و آشتی میباشد و از کشت و کشتار بیزار در اقصا نقاط جهان توزیع شده است .


دیگربان : روزنامه کیهان با انتشار یادداشتی نوشته بر اساس آیات قرآن٬ افرادی که با اراجیف رسانه‌ای٬ امنیت جامعه را تهدید می‌کنند مهدور‌الدم هستند و باید به بدترین شیوه به قتل برسند.

در این یادداشت این افراد مرفجان نامیده شده‌اند و وظیفه رهبر٬ دولت اسلامی و امت مسلمان در قبال آنها ایجاد ترس از اقدام انقلابی عنوان شده است.

یادداشت‌نویس کیهان نوشته قانون اعدام فتنه‌انگیزان و اخلال‌گران تبدیل‌ناپذیر است و بر اساس دستور خداوند و سنت پیامبر اسلام باید فتنه‌گرانی که دست از کارشان برنمی‌دارند را به شدت و سختی و خواری و مذلت مجازات کرده و به قتل رساند.

این روزنامه افزوده دشمنان در جنگ نرم همانند دشمنان در جنگ سرد باید کشته و مجازات شوند و به علت زیانبارتربودن جنگ روانی از جنگ نظامی٬ خداوند دستور داده آنها به بدترین شیوه به قتل برسند.

بر اساس این یادداشت برای فتنه‌انگیزان و اخلال‌گران امنیت جامعه، هیچ جایی نباید محل امن باشد. بنابراین، فرار فتنه‌انگیزان حتی به خارج از کشور، نباید مانع برخورد با آنان شود.

کیهان ادامه داده فتنه‌گران باید از جامعه طرد شوند و نباید هیچ ارتباطی با جامعه اسلامی داشته باشند.

به نظر می‌رسد این یادداشت در دفاع از ادامه حصر میرحسین موسوی٬ مهدی کروبی و زهرا رهنورد و برخورد خشونت‌بار با روزنامه‌نگاران و مخالفان و منتقدان سیاسی نوشته شده باشد.
این یادداشت یکی از عریان‌ترین تهدیدها علیه مخالفان سیاسی در جمهوری اسلامی محسوب می‌شود