Monday, July 13, 2015

امام جمعه موقت اصفهان - بی حجابی باعث بیماری روده و معده می شودطبق گزارشات رسیده  این کشف باعث شده است تا توجه جهانیان به این امام جمعه جلب شود . بعضی از رسانه ها نوشته اند که بی شک جایزه نوبل در رشته پزشکی در آینده نه چندان دور به او تعلق خواهد گرفت . هم اکنون بسیاری از کشورها خواهان در اختیار گرفتن این نابغه عمامه دار میباشند .
خبرگزاری فارس: آیت‌الله سیدابوالحسن مهدوی امام جمعه موقت اصفهان گفت: آموزش و پرورش باید پوشش چادر را از مقطع اول ابتدایی الزامی کند، چرا که دانش‌آموزان از همان ابتدا با حیا بزرگ می‌شوند و آثارش را در جامعه می‌بینند.
آیت‌الله مهدوی با بیان اینکه سلامت جسم، ارمغان پوشش کامل با چادر مشکی است، افزود: پزشکان معتقدند هیجاناتی که به روح انسان وارد می‌شود، بیماری جسمی برای انسان می‌آورد، به طوری که بی‌حجابی و بی‌بندوباری این هیجانات را به روح انسان وارد می‌کند.
وی ادامه داد: طبق اعلام پزشکان، بیماری روده و معده از این هیجانات آغاز می‌شود و به سایر اعضای بدن سرایت می‌کند، بنابراین اگر انسان به سلامتی جسمی خود اهمیت می‌دهد، باید بهترین پوشش را که چادر مشکی است را به سر کنند.