Wednesday, July 23, 2014

علت ساپورت پوشیدن زنان ایرانی مشخص شداین فرماندار تهران هم انیشتین ایرانی و از آن نابغه هایی است که جهان هنوز او را کشف نکرده است . رمز و رموز همه چیز را با علم لدنی میداند . اگر من ولایت فقیه بودم  او را از صندوق های رای بیرون می آوردم و رئیس جمهور میکردم تا جهنمی که حسن روحانی برای مردم ایران درست کرده است تبدیل به بهشت برین شود .
 
خبر آنلاین : فرماندار تهران در حاشیه جلسه بررسی وضعیت حجاب و عفاف در دستگاه‌های کشور که در استانداری برگزار شد دلایل بدحجابی را وضعیت اقتصادی مردم دانست.

عیسی فرهادی فرماندار تهران به خبرآنلاین گفت: وقتی قیمت یک ساپورت 6 هزار تومان و شلوار جین معمولی 100 هزار تومان است معلوم است که دختران ما تمایل به پوشیدن ساپورت پیدا می کنند.

او با بیان اینکه مردم در این شرایط اقتصادی به دنبال کاهش هزینه های خود هستند گفت: باید وزارت صنعت و معدن که متولی تولید در کشور است پوشاکی را تهیه کند که متناسب با فرهنگ اسلامی و با هزینه کم باشد.

فرهادی ادامه داد: متاسفانه لباسهای زننده قیمت کمتری دارند و برای همین دختران و زنان ما آنها را خریداری می کنند درحالیکه اگر چادر و لباسهای اسلامی ارزان باشند این مشکلات پیش نمی آید .