Friday, August 08, 2014

آخوند علم الهدی: ساپورت پوشی زنان موجب شده تا در اقتصاد مشکل پیدا کنیماین آخوند علم الهدی هم از آن نوابغ مسلم عصر ماست  . این آخوند در خطبه های نماز جمعه این هفته در مشهد با ارتباط دادن گوزن با شقایق به کشف نادری دست می یابد که مرغ پخته را به رقص و خنده می اندازد  .

به گزارش ایسنا، آخوند احمد علم الهدی در خطبه‌های  نمازجمعه این هفته مشهد با انتقاد از سخنان یکی از مسئولین اجرایی مبنی بر اینکه «نباید برای ساپورت پوشی زنان غصه خورد»، عنوان کرد: جریان اقتصادی از ساپورت پوشی زنان لطمه می‌بیند چرا که ما در اقتصاد مقاومتی چالشی نداریم، بلکه در اقتصاد وابسته به غرب دچار چالش شده‌ایم.

وی با بیان اینکه فرهنگ ساپورت پوشی زنان و دختران بی‌حجاب موجب شده تا در اقتصاد مشکل پیدا کنیم، تاکید کرد: این وضعیت مایه تاسف است که در توسعه و اعتلای فرهنگ دینی، مسئولین کاری انجام ندهند.

علم الهدی افزود: بعد از سالیان سال وزیر علوم غیرتمندی پیدا شد که عنوان کرد تکریم زنان در دانشگاه منوط به جدا سازی و تفکیک کلاس دختران و پسران است، ولی متاسفانه یک عده مخالفت کردند.

امام جمعه مشهد خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی شهردار متدینی در تهران پیدا شده که معتقد است در محیط کار و شغل اداری مقام زن باید مورد تکریم قرار گیرد.

وی با بیان اینکه «باید افرادی که دارای سمت‌های اجرایی هستند با این گونه مسائل برخورد کنند»، اظهارکرد: شما مسئولین با ترویج بی‌حجابی چه کسی را می‌خواهید از خود راضی نگه دارید، چرا که نتیجه کار شما جز برخورد جامعه مسلمین با عده‌ای لاابالی چیز دیگری نخواهد بود.