Tuesday, August 05, 2014

بازیگری که در خیابان به دلیل فقر زندگی میکندحکایت دردناک هنرمندان در جمهوری اسلامی ، آنهم در زمانی که میلیونها دلار پول نفت این مردم در زیر بار فقر و بدبختی را خرج خانه سازی در  ونزوئلا میکند یا در عراق و لبنان و فلسطین صرف کارهای تروریستی  .
 
ثریا حکمت بازیگری که برای رهایی از فقر و ناداری چند بار دست به خودکشی زد اما موفق نشد . تا آنجا که به رژیم آخوندها بر میگردد معلوم است ماهیتا کثیف و فاسد است و آدمکش . 
اما و آیا در میان اینهمه هنرمندان یکی پیدا نمیشود که آستینش را بالا بزند و دست این بازیگر قدیمی را بگیرد . 
 
 ثریا حکمت با بیان اینکه در وضعیت مالی خیلی بدی به سر می‌برم، گفت: بعد از ٣۵ سال کار و ۶۱ سال سن، من را به‌عنوان پیشکسوت قبول ندارند. درنتیجه از چندی دیگر در چادر زندگی می‌کنم.

این بازیگر در گفت‌و‌گو با ایسنا گفت: صاحبخانه ودیعه اجاره را بالا برده که از توان من خارج است و تصمیم دارم اثاث‌هایی که برایم باقی مانده را بفروشم و با پول آن دخترم را به خوابگاه بفرستم و خودم هم در خیابان چادر بزنم.

وی با بیان اینکه در سال گذشته هم سه روز در چادر زندگی کرده است، گفت: آن موقع هم به‌دلیل اینکه اجاره خانه‌ام عقب افتاده بود، صاحبخانه از پول ودیعه‌ام کم کرده بود که دیگر پولی برای خانه گرفتن نداشتم. بعد از کمک پنج میلیونی ارشاد توانستم جایی را اجاره کنم.

این بازیگر با بیان اینکه با مشکلات زیادی زندگی را می‌گذراند، ادامه داد: سال گذشته تصمیم گرفتم دو بار خودم را از بین ببرم و اقدام به این کار هم کردم اما موفق نشدم. الان کل دندان‌هایم را کشیده‌ام و هزینه درمان آن‌ها را ندارم. برای گرفتن بودجه به همه‌جا رفته‌ام. حتی چندی پیش به‌سراغ همسر آقای انصاری که مالک بازار مبل هستند، رفتم اما باز هم اتفاقی نیفتاد و نمی‌دانم این همه بودجه در مملکت جابه‌جا می‌شود، چرا من بعد از این همه سال فعالیت هنری نباید سهمی از آن داشته باشم؟

وی افزود: به خانه سینما رفتم، آنجا هم گفتند خودمان ۵۰۰ میلیون تومان بدهی داریم و نمی‌توانیم کمک کنیم .