Friday, January 16, 2015

خطیب جمعه تهران از حملات تروریستی پاریس حمایت کرد .آیت الله محمد علی موحدی کرمانی که تا سال 1384 دارای سمت نمایندگی ولایت فقیه در سپاه پاسداران بود و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دبیرکل جامعه روحانیت مبارز !؟  . کاریکاتور مجله فرانسوی را توهین و اهانت به پیامبر اسلام ذکر کرد و آن را نشانه سقوط اخلاقی و دریدگی و خباثت غرب کافر دانست
این امام جمعه 83 ساله با کلماتی زشت  میلیونها انسانی را که در دفاع از شرافت قلم و آزادی بیان در فرانسه راهپیمایی کردند تروریست و حامیان تروریست نامید .
این آخوند بدروغ در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مردم اروپا از اسلام دوری می جویند اظهار کرد که اسلام در اروپا بسرعت به پیش میرود . 
پیش تر خامنه ای نیز بی آنکه نامی از عملیات تروریستی پاریس نام ببرد گفت :
 با غیرمسلمانان و کفار نباید رحم و عطوفت داشت و با سیاست مشت آّهنین و با شمشیر با آنها باید سخن گفت .

به گزارش خبرگزاری ایسنا، محمد علی موحدی کرمانی خطیب جمعه تهران، با اشاره به آنچه «اهانت مجله فرانسوی به پیامبر اسلام» نامید، گفت: «غرب قدرت اسلام را احساس کرده و فهمیده که اسلام در اروپا به سرعت پیش می‌رود. به همین دلیل دست به این کارهای زشت، رذالت‌ها، خباثت‌ها و جهالت‌ها زده است.»

موحدی کرمانی ادامه داد: «ببینید تا کجا به مرحله سقوط اخلاقی رسیده‌اند که باید گفت زهی خجالت. بگذارید اینجانیان چهره کریه خود را نشان دهند و دشمنی خود را با اسلام آشکار کنند تا دنیای اسلام بیدار شود و دل به ناکسان نبندند. جای تأسف است که با کمال بی‌شرمی حمایت از این بی‌احترامی را حمایت از آزادی می‌دانند. در حالی که این دریدگی، ‌ خباثت و جهالت است.»

وی اضافه کرد: «از این عجیب‌تر این‌که اینجانیان به راه افتاده‌اند، ‌راهپیمایی کرده و تروریسم را محکوم می‌کنند. کسانی که خود تروریست واقعی و تروریست پرور هستند.» 
این آیت الله چندی پیش حرف هایی زده بود که موجب خنده میلیونها ایرانی در جهان شده بود . او گفته بود :

 سی دی هایی در مغازه ها پخش شود که وقتی خانم بدحججابی وارد میشود فریاد بکشد .

امام جمعه مشهد علم الهدی هم حملات تروریستی را به گردن فرانسه انداخت و  گفت :  این حرکت در دفتر مجله و با سناریوی خود دفتر فرانسه و به‌صورت دقیق انجام شد و سپس این کشتار را راه انداختند تا جریان اسلام‌هراسی جدیدی را ایجاد کنند، این یک سناریوی فرانسوی صهیونیستی بود...

او افزود: دست پروردگان تروریسم روی زمین آمدند این را راه انداختند تا بعد یک هجمه عظیم علیه اسلام راه بیندازند  .همه اینها برای اسلام‌هراسی در شکل جدید بود .