Tuesday, June 24, 2014

سپاه پاسداران منتظر فرمان علی خامنه ای برای جنگ در عراق است
در حالی که خبرهای جسته و گریخته حاکی از آن است که سپاه  سه گردان از نیروهای خود را برای مقابله با گروه داعش و حمایت از بغداد و شهرهای کربلا و نجف از مرزهای غربی به خاک عراق گسیل کرده است .   محسن کاظمينی٬ فرمانده سپاه تهران گفته جبهه «سوريه» و «عراق» نياز به «پشتيبانی» دارد و سپاه پاسداران در صورت دستور علی خامنه‌ای وارد جنگ خواهد شد .
به گزارش سايت «دفاع‌پرس»٬ آقای کاظمينی اين مطلب را در آئين گشايش طرح «ياوران ولايت» بيان کرده است .
وی گفته «نياز امروز جبهه مقاومت در حوزه عراق و سوريه پشتيبانی و حمايت است.»
اين فرمانده سپاه اضافه کرده تا کنون مجوزی در اين رابطه از سوی علی خامنه‌ای صادر نشده و «اگر امروز بر اين امر مجوزی صادر شود، همچنان گذشته آماده جانفشانی هستيم .
 
در جنگهای داخلی کشور عراق که رسانه ها نقش نیروی سوپر ارتجاعی داعش را که خواهان استقرار حکومتی قرون وسطایی از نوع صدر اسلام میباشد در آن عمده و برجسته میکنند از یک سو طرفداران صدام و عشایر و نیروهای قبیله ای که از طرف چند کشور همسایه حمایت میشوند شرکت دارند  و از سوی دیگر طیف جبهه مالکی و بازوی نظامی و سرکوبگر سپاه پاسداران ایران با هم همکاری میکنند تا پایه های حکومت لرزان و دست نشانده را پا بر جا بدارند   .
آمریکا هم که با ماجراجویی جنگی و دخالت نظامی در عراق مسئول اصلی این فجایع و کشت و کشتارها میباشد این کشور را در آتش و خون تنها گذاشته و از مسئولیت های خود شانه خالی کرده است و چراغ سبز به آخوندهای حاکم بر ایران جهت دخالت در آن کشور داده است تا عمق دفاع استراتژیک و هژمونی طلبی اش را برای استقرار امپراطوری خونین شیعه گسترش و هموار کند .


در این میان آیت الله مکارم شیرازی  که کسی برایش تره هم خرد نمی کند خود را نخود این آش کرده و با صدور پیامی به نیروهای مخالف مالکی هشدار داد که اگر به عتبات عالیات حمله کنند  جهاد با آنها واجب میباشد

متن پیام این مرجع تقلید به شرح زیر است:


«بسم الله الرحمن الرحیم


(إِنَّ اللهَ یُحِبُّ الَّذِینَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفّآ کَأَنَّهُمْ بُنیَانٌ مَّرْصُوصٌ)


«خداوند کسانی را دوست دارد که در راه او برای حفظ اسلام و مسلمین همچون یک سدّ پولادین جهاد و پیکار می‌کنند».


همه می‌دانیم بعد از آن‌که تروریست‌های تکفیری و حامیان آنها از کشورهای عربی و آمریکا و اسرائیل گرفتار شکست خفت‌باری در سوریه شدند، تصمیم گرفتند آن را در عراق جبران کنند، به گمان این‌که قومیت‌های مختلف و مذاهب شیعه و اهل سنت می‌تواند نظام ارتش آنها را مختل کند و به سرعت پیش خواهند رفت.


اما چیزی نگذشت که دیدیم کور خوانده‌اند و ملت عراق اعم از شیعه و اهل سنت و کرد که جان و مال و ناموس و کشورشان را در خطر تروریست‌های تکفیری خونخوار دیدند که به هیچ چیز و هیچ کس رحم نمی‌کنند، به پا خاستند و به یاری ارتش شجاع عراق شتافتند و به ندای مراجع محترم حوزه علمیه نجف لبیک گفتند و حدود دو میلیون نفر برای این جهاد فی سبیل الله نام‌نویسی کردند و آنها که آموزش ندیده‌اند به سرعت آموزش می‌بینند و إن‌شاءالله همه قومیت‌ها و مذاهب عراقی با هم متحد خواهند شد.


تروریست‌های تکفیری و حامیان آنها بدانند در صورت لزوم میلیون‌ها نفر از کشورهای دیگر همان‌ها که هنگام اربعین با پای پیاده از دورترین نقاط به سوی مرقد ائمه عراق می‌آیند به نیروهای مردمی عراق می‌پیوندند و ارتش شجاع آن را یاری می‌دهند.


بنده با صراحت عرض می‌کنم دفاع از تمامیت عراق مخصوصاً عتبات عالیات بر همه علاقه‌مندان به اسلام و اهل‌بیت(علیهم السلام) به عنوان جهاد فی سبیل الله واجب است و شهیدان این راه به شهدای کربلا می‌پیوندند و به نظر من این حوادث فرصت خوبی بود برای مردم عراق که یک لشکر مردمی جان‌برکف در کنار ارتش رسمی خود به وجود آورند که آثار آن در آینده بسیار نمایان خواهد شد.


دشمنان کوردل و حامیان غربی و عربی آنها به زودی خواهند فهمید که با یک ارتش چندین میلیونی بی‌سابقه روبه‌رو هستند.

جوانان عاشق اسلام و اهل بیت(علیهم السلام) باید آمادگی خود را حفظ کنند
کنند و در صورت لزوم و درخواست دولت عراق به آنها بپیوندند.

و ما النصر الا من عندالله العزیز الحکیم